pl   pl   pl   pl
Get Adobe Flash player
 

O firmie

 
 

I miejsce dla octu jabłkowego Jamar w konkursie Złoty Paragon 2017!

ZlotyParagon_2017

 

W kolejnej edycji prestiżowego konkursu „Złoty Paragon 2017 Nagroda Kupców Polskich 2017″ w kategorii: „octy” I miejsce zdobył OCET JABŁKOWY 10%.

 

To ogromne wyróżnienie dla naszej pracy i firmy. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować także naszym Klientom, którzy od lat kupują ocet Jamar do swoich marynat i przetworów.

 

 

 

 

 

 

 

certyfikat-page-002

 

 

 

Nagroda ta dowodzi, że działania promujące naturalny ocet (m.in. strona www.marynujemy.pl oraz profil na portalu Facebook – www.facebook.com/Marynujemy) są potrzebne. Coraz więcej konsumentów, w tym młodych ludzi, marynuje i przygotowuje przetwory z użyciem octu Jamar, który gwarantuje najwyższą jakość i niepowtarzalny smak przygotowywanych produktów.

 

 


ProduktWyrozniony_2013_roboczy
To nie koniec dobrych wiadomości. Dżem truskawkowy niskosłodzony Jamar otrzymał wyróżnienie w tym samym konkursie w kategorii: „dżemy, marmolady, powidła, konfitury”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal już po raz siódmy przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. Wręczenie prestiżowych statuetek oraz wyróżnień odbyło się 25 maja 2017 roku w warszawskim Teatrze Kamienica. Złoty Paragon – to największy ogólnopolski konkurs, w którym liderów rynku FMCG wybierają Kupcy, a uroczysta Gala Finałowa jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

 

 

GALA