pl   pl   pl   pl
Get Adobe Flash player
 

O firmie

 
 

Ketchupy w trzech odsłonach

ketchup_ziolowy_provance_325gTeraz specjalnie dla amatorów najpopularniejszego na świecie sosu pomidorowego, JAMAR poleca KETCHUPY w trzech wariantach smakowych do potraw z grilla, kanapek, tostów, zapiekanek, pizzy.

 

Ketchupy JAMAR  to aż 500 g prawdziwych, smacznych, zdrowych pomidorów bez konserwantów, zamkniętych w stylowej, szklanej butelce.  To uniwersalny dodatek pasujący właściwie do wszystkiego: kanapek, chipsów, przekąsek, pizzy, zapiekanek oraz wielu innych potraw.

 

KETCHUP ŁAGODNY (MILD) JAMAR prawdziwie pomidorowy, to tradycyjna receptura z dużym udziałem dojrzałych pomidorów. Dzięki temu jego niepowtarzalny, dojrzały smak zachwyca zarówno dorosłych jak i dzieci.

 

KETCHUP PIKANTNY (HOT) JAMAR stworzony został z myślą o tych, którzy preferują charakterystyczne, zdecydowane i mocne smaki.

 

KETCHUP PROVENCE ZIOŁOWY JAMAR wzbogacony został o aromatyczne mieszanki ziół oraz przypraw. Jego unikalny smak przenosi nasze podniebienia na prowansalskie pola skąpane w bujnych uprawach. Idealnie uzupełni smak kanapek, zapiekanek, serów lub tostów.

 

Ketchupy JAMAR  Cena: ok. 2,50 zł /325g