pl   pl   pl   pl
Get Adobe Flash player
 

O firmie

 
 

Ogóreczki konserwowe na ostro

ogorki_chilli_680gOgórki konserwowe sprawdzają się świetnie jako dodatek do obiadu, kanapek lub samodzielna przekąska. Teraz specjalnie dla amatorów zdecydowanych smaków firma JAMAR proponuje:  Ogórki konserwowe o ostrym, wyrazistym smaku i zapachu !

 

Ogórki pikantne z papryczką chilli

Ogórki konserwowe o ostrym, wyrazistym smaku i zapachu. Dodają pikanterii każdemu daniu, mogą być serwowane do obiadu lub jako składnik sałatki czy dania z grilla. Odrobina papryczek chilli sprawia, że smak ogórków jest bardziej zdecydowany i wyrazisty, a po zjedzeniu pozostawia lekki pikantny posmak.

 

Ogórki konserwowe cebulkowo – czosnkowe

Ogórki konserwowe dzięki dodatkom cebulki i czosnku mają zdecydowany, wyrazisty smak i zapach. Serwowane do obiadu lub jako składnik sałatki czy dania z grilla, dodają pikanterii i urozmaicają posiłek.

 

Ogórki konserwowe  w zalewie musztardowej

Ogórki konserwowe dzięki zalewie wzbogaconej musztardą mają zdecydowany wyrazisty smak i zapach. Serwowane do obiadu lub jako składnik sałatki czy dania z grilla, dodają pikanterii!

 

Ogórki wykorzystywane przez firmę JAMAR pochodzą od polskich profesjonalnych plantatorów, co jest gwarancją najwyższej jakości. Ogórki konserwowe JAMAR nie zawierają konserwantów. Do zaprawy ogórków firma JAMAR stosuje wodę ze źródeł jurajskich, co sprawia, że są one w pełni naturalne i  wyśmienite w smaku.

 

OGÓRKI KONSERWOWE Cena: ok. 4,50 zł /680g