BĄDŹ BIO I ŻYJ ZGODNIE Z PRAWAMI PRZYRODY!

Ekologiczny styl życia to nie tylko moda, ale wymóg czasów. Każdy z nas powinien dbać o kondycję środowiska naturalnego, by nie doprowadzać do degradacji naturalnego ekosystemu. Wbrew pozorom to nie jest trudne zadanie. Wystarczy tylko zmienić nawyki i dokonywać świadomych wyborów. Segregowanie śmieci, ograniczenie zużycia wody i prądu, kupowanie produktów BIO to tylko niektóre zasady, które powinniśmy wdrożyć w życie.

Żywność ekologiczna pochodzenia roślinnego, taka jak produkty Jamar BIO nie ma negatywnego wpływu na naturalny ekosystem. Wręcz przeciwnie – system rolnictwa ekologicznego zakłada produkcję żywności służącej zdrowiu człowieka i podwyższaniu lub utrzymaniu żyzności gleby i dobrego stanu wód gruntowych. Ponadto rolnictwo ekologiczne sprzyja odpowiedzialnemu wykorzystaniu energii i zasobów naturalnych oraz zachowaniu regionalnej równowagi ekologicznej.

Wybierając produkty spożywcze warto zwracać uwagę na oznakowanie. Na opakowaniu powinno znaleźć się logo systemu rolnictwa ekologicznego – tylko wtedy mamy pewność, że produkt spełnia surowe warunki dotyczące sposobu produkcji, transportu oraz przechowywania.

Do produktów BIO, sprzyjających poprawie kondycji organizmu, można zaliczyć mus jabłkowy Jamar BIO, ocet jabłkowy Jamar BIO, passatę pomidorową Jamar BIO i ciecierzycę konserwową Jamar BIO. Dania powstające na ich bazie są nie tylko bardzo zdrowe, ale również charakteryzują się znakomitym smakiem i aromatem. A poza tym dodają naturalnej energii, którą możesz wykorzystać podczas codziennych aktywności.