ROZSMAKUJ SIĘ W DARACH NATURY

Ciasto z musem jabłkowym, zupa pomidorowa z passatą czy dania z ciecierzycy można przygotować w zdrowej wersji z ekologicznych produktów. Walory zdrowotne produktów BIO są nieporównywanie większe niż w przypadku żywności konwencjonalnej.* A wszystko dzięki metodom uprawy, których istotą jest zastosowanie naturalnych substancji, bez środków chemicznych.

 

Wybierając produkty BIO troszczymy się nie tylko o własne zdrowie i samopoczucie, ale również o środowisko naturalne. Natura daje nam to, co najlepsze i tym samym powinniśmy się jej odwdzięczyć. Rolnictwo ekologiczne zakłada produkcję żywności przy zastosowaniu najwyższych standardów i najkorzystniejszych dla środowiska praktyk. Wytwarzane w ten sposób produkty pomagają zachować ekologiczną równowagę, różnorodność biologiczną, a także utrzymać dobry stan wody i gleby. Wybierając żywność BIO nie tylko żyjemy w zgodzie z naturą, ale także przyczyniamy się do ochrony zasobów naturalnych.

Już teraz możesz aktywnie wykorzystać moc BIOwarzyw i owoców, wybierając produkty z ekologicznych upraw. Rozsmakuj się w musie jabłkowym Jamar BIO, passacie pomidorowej Jamar BIO, ciecierzycy konserwowej Jamar BIO. Wydobądź z potraw niepowtarzalny smak, dzięki zastosowaniu octu jabłkowego Jamar BIO. Sięgnij też po zdrowe i soczyste jabłka ekologiczne dojrzewające w certyfikowanych sadach bez środków chemicznych.

Przygotuj z ekologicznych produktów wartościowe dania na każdą okazję i ciesz się naturalnym smakiem z całą rodziną!

 

*Źródło: P.Pitchford, Odżywianie dla zdrowia, Warszawa 1993.