ŻYWNOŚĆ BIO – BOGACTWO WITAMIN I MINERAŁÓW

W naszej codziennej diecie warzywa i owoce powinny wychodzić na pierwszy plan. Są one bogate w najważniejsze składniki odżywcze, które przyczyniają się do poprawy zdrowia i samopoczucia. Niestety, nie wszystkie produkty roślinne mają pozytywny wpływ na kondycję organizmu.

 

Produkty konwencjonalne zawierają toksyny pochodzące ze sztucznych nawozów i środków ochrony roślin, takich jak pestycydy czy herbicydy, które mają negatywny wpływ na zdrowie człowieka.* Natomiast żywność BIO, produkowana według zasad systemu rolnictwa ekologicznego, nie jest zanieczyszczona szkodliwymi substancjami. Co więcej, zawiera dużo dobrze przyswajalnych witamin i minerałów, jest smaczna i zdrowa. Produkty BIO, cechujące się wysoką jakością, przyczyniają się do zachowania równowagi ekologicznej, aktywizacji biologicznej, a także utrzymania różnorodności biologicznej.

Produkty Jamar BIO: mus jabłkowy, ocet jabłkowy, passata pomidorowa, ciecierzyca konserwowa, a także zdrowe ekologiczne jabłka powinny często gościć na naszych stołach – nie tylko ze względu na wysokie walory zdrowotne, ale również znakomity, naturalny smak.

Porcja naturalnej energii zawartej w BIOwarzywach i owocach doda ci witalności i sprawi, że każdy dzień będzie wyjątkowy!

 

*Źródło: A.Witczak, Szkodliwe substancje w żywności, Warszawa 2020.