Wróć do O nas

Perły Rynku FMCG 2022

Linia Passat Rustica Jamar Premium 420 g została nagrodzony w Perłach Rynku FMCG 2022! Finałowa Gala, podczas której ogłoszono wyniki odbyła się 19 października w Warszawie, w hotelu COURTYARD BY MARRIOTT WARSAW.

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne, chemii gospodarczej oraz rozwiązania dla sklepów. Projekt składa się z dwóch równolegle przebiegających badań produktów FMCG i KOSMETYKÓW.

Celem projektu „Perły Rynku” jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach. Laureaci badania wyłaniani są przez JURY, składające się z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci spożywczych, stacji paliw, sieci drogerii oraz aptek.
Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego. Projekt „Perły Rynku” jest jedynym branżowym i prestiżowym projektem wyłaniających najlepsze produkty głosami handlu, praktyków z handlu w Polsce. Pierwsza edycja Pereł Rynku odbyła się w 2006 roku. Co roku ocenie jury poddane jest kilkaset nowości. Na finałowym podium stają produkty, które są najlepiej rokującymi nowościami, zasługującymi na miano Złotej, Srebrnej lub Brązowej Perły Rynku. Jury Pereł Rynku liczyło 35 Jurorów a Pereł Rynku Kosmetycznego 30 Jurorów www.perlyrynku.pl