Poszukujemy:

Młodszy specjalista ds. kadr (staż z UP)

Albertów, gmina Lipie, powiat Kłobucki
Pracując z nami będziesz obejmował stanowisko, którego celem jest opieka kadrowa nad pracownikami Jamar.
offer-default-img

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa procesu zatrudniania pracowników i współpracowników,
  • tworzenie i uzupełnianie teczek akt osobowych,
  • archiwizacja danych kadrowo-płacowych,
  • nadzór nad stanem ilościowym artykułów ochrony osobistej.

Nasze wymagania:

  • warunek konieczny – posiada status bezrobotnego uzyskany w UP,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami i płacami,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • obsługuje program MS Excel,
  • dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań.

Mile widziane:

  • znajomość program COMARCH Optima,
  • znajomość programu HRM.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po zakończonym stażu,
  • wynagrodzenie plus system premii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, zniżki na produkty firmowe.