Poszukujemy:

Specjalista ds. kadr i płac

Albertów, gmina Lipie, powiat Kłobucki
Pracując z nami będziesz zajmował/a się m.in. kadrową obsługą pracowników, wynagrodzeniami i rozliczaniem czasu pracy.
offer-default-img

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa kadrowa pracowników, prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowej, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy,
  • Nadzór nad terminowością szkoleń bhp, badań lekarskich i uprawnień,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Naliczanie wynagrodzeń,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych,
  • Udział we wdrażaniu, aktualizowaniu i tworzeniu wewnętrznych procedur personalnych,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • Sporządzanie korespondencji do instytucji zewnętrznych (m.in. PUP, GUS),
  • Monitorowanie i koordynowanie procesu zaopatrzenia pracowników w odpowiednie wyposażenie ich do pracy (odzież robocza, karty dostępu).

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych, przepisów z ustawy o ubezpieczeniach społecznych,
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych np. Comarch Optima,
  • Praktyczna znajomość prowadzenia różnych systemów czasu pracy,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność,
  • Chęć rozwijania się wraz z organizacją,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię opartą o realizację KPI,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i nauki w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wsparcie organizacji w umocnieniu Twoich kompetencji,
  • Uczestnictwo w projektach, które będą mieć wpływ na rozwój firmy,
  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie będziesz współpracować ze zgranym zespołem,
  • Pakiet benefitów: fitness, bony świąteczne, paczki mikołajkowe, pakiet medyczny,
  • Imprezy okolicznościowe.