Poszukujemy:

Specjalista ds. skupu płodów rolnych

Albertów, gmina Lipie, powiat Kłobucki
Pracując z nami będziesz obejmował stanowisko, którego celem jest wsparcie w zakresie skupu oraz jakości płodów rolnych, a także pozyskiwania nowych dostawców.
offer-default-img

Opis stanowiska:

  • Współpraca z producentami rolnymi w zakresie skupu płodów rolnych,
  • Kontrola nad właściwym prowadzeniem plantacji zgodnie z wymogami i obowiązującymi przepisami w zakresie stosowania SOR,
  • Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw produktów rolnych,
  • Aktualizacja bazy dostawców i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych,
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami, negocjowanie warunków skupu,
  • Koordynacja procesu dostarczenia surowca do zakładu,
  • Analiza sytuacji na rynku płodów rolnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie skupu produktów rolnych,
  • Doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi,
  • Znajomość rynku rolnego oraz budowania i zarządzania bazą dostawców,
  • Wykształcenie rolnicze i pokrewne – mile widziane,
  • Dobra organizacja pracy własnej, analizowania i planowania,
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość j. angielskiego i niemieckiego – mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię opartą o realizację celów,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i nauki w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wsparcie organizacji w umocnieniu Twoich kompetencji,
  • Uczestnictwo w projektach, które będą mieć wpływ na rozwój firmy,
  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie będziesz współpracować ze zgranym zespołem,
  • Pakiet benefitów: fitness, bony świąteczne, paczki mikołajkowe, pakiet medyczny,
  • Imprezy okolicznościowe.